Fitness z piłką gimnastyczną [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Piłka gimnastyczna jest dobrym narzędziem, który wspomoże nas w pracy nad sylwetką. W Ann znajdziesz ćwiczenia wzmacniające, które pobudzą do pracy niemal wszystkie partie mięśni ciała. Ćwiczenia z piłką mają na celu wymodelować całe ciało, tj. ramiona, klatkę piersiową, grzbiet, uda, pośladki i brzuch. Trenerka personalna Ann, Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny trening! Regularne ćwiczenia przybliżą Cię do smukłej sylwetki.

Fitness Ann: fitness z piłką

– Nazywam się Magda, jestem instruktorką fitness w Ann Asystent Zdrowia i dzisiaj Was witam na zajęciach z sylwetki. Spójrzcie, co dziś mam ze sobą – piłkę gimnastyczną. Dzisiaj pokażę Wam, jak ćwiczyć z taką piłką w domu mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

– Położymy się na macie, położymy sobie nogi na piłce, ręce sobie przekładamy za głowę. Zakładamy lewą nogę na prawą, jedną rękę odrywamy i robimy sobie łokieć-kolano, brzuszek do boku. Najpierw do jednej strony, a później do drugiej. Zmienimy sobie teraz nóżkę, zakładamy sobie teraz drugą. I tak samo jedną ręka idzie do boku, druga za głowę pokazuje trenerka w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdjęciu Magda Tyczka podczas treningu

– Zostawiamy sobie teraz obie nogi, piłka jest pod kolanem. Unosimy bioderka do góry i opuszczamy. Teraz pokażę Wam drugą wersję tego ćwiczenia. Nóżkę sobie odwodzimy do góry i do góry biodra i wracamy. Cięższe ćwiczenie, zdecydowanie. Jeszcze trzy powtórzenia i zmienimy sobie nóżkę – pokazuje Magdalena Tyczka.

Trenerka wykonuje ćwiczenia z piłką gimnastyczną

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *