Fitness Ann: trening obręczy barkowej klatki piersiowej [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Co tym razem przygotował? Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje. Jak analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę o 18.00 na żywo! Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Fitness z Ann – trening z Maciejem Ratajem

Dziś Maciej Rataj pokaże nam trening na obręcz barkową klatki piersiowej – Zrobimy sobie dzisiaj wzmacniający trening całej górnej obręczy barkowej klatki piersiowej. Triceps oraz biceps. Jedziemy z obciążeniem. Mam dwa 5- i dwa 2,5-kilogramowe krążki. Oczywiście, jak zawsze, w Waszym przypadku może to być butelka wody, mały kettle lub hantel – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Zaczniemy od pierwszego ćwiczenia, jakim będzie wyciskanie na klatkę piersiową – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Kładziemy się na plecach. Bierzemy sobie mały ciężarek na początek. Tutaj mamy kąt prosty w ramieniu. Wykonujemy sobie jedno wyciśnięcie. Powrót. I drugie wyciśnięcie. – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Maciej Rataj, trener personalny aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi wideo w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Od poniedziałku do środy można dołączyć natomiast do bezpłatnych treningów Jogi z Katarzyną Kamińską i Anastazją Lytovką. Również bezpłatnie, wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *