Fitness Ann: Trening na odcinek lędźwiowy kręgosłupa [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Co tym razem przygotował? Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje. Jak analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę o 18.00 na żywo! Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Fitness z Ann – trening z Maciejem Ratajem

Dziś Maciej Rataj pokaże nam trening na odcinek lędźwiowy kręgosłupa. – Nazywam się Maciej Rataj. Jestem trenerem personalnym z dwuletnim stażem i doświadczeniem. Dzisiaj wykonamy sobie trening dla osób, które mają problemy z odcinkiem lędźwiowym. Będzie też to dobry trening dla osób mających siedzący, statyczny tryb życia. Wszędzie możemy wykonywać te ćwiczenia – również w trakcie przerwy w pracy, jeżeli oczywiście mamy taką możliwość – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Podoba Ci się ten artykuł? Przeczytaj resztę w naszej aplikacji Ann.
Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Pierwsze ćwiczenie. Siadamy sobie w sposób skrzyżny. Wyciągamy się w jedną stronę. Prawa ręka idzie na lewe kolano, lewa ręka mocno za siebie – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Kolejne ćwiczenie. Podchodzimy sobie maksymalnie blisko ściany, podsuwamy się i jesteśmy wyprostowani – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Maciej Rataj, trener personalny aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi wideo w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

W każdy poniedziałek o godz. 12:00 można dołączyć natomiast do bezpłatnych treningów Jogi z Katarzyną Kamińską. Również bezpłatnie, wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann.

W każdą środę o 12.00 z kolei spotykamy się na treningach medytacji, relaksu, oddechu z Anastasiyą Lytovką, która spędziła wiele lat w Azji (m.in. Indie oraz Chiny) na doskonaleniu swoich umiejętności i praktykowaniu jogi u jej źródeł.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *