Fitness Ann: mocny trening na pośladki [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Co tym razem przygotował? Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje. Jak analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę o 18.00 na żywo! Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Fitness z Ann – trening z Maciejem Ratajem

Dziś Maciej Rataj pokaże nam mocny trening na pośladki – Witam Was bardzo serdecznie. Jestem Maciek i dziś zrobimy sobie mocny trening na pośladki oraz cały dół ciała. Od razu przechodzimy sobie do ćwiczeń. Zajmujemy sobie podpór. Naszym zadaniem będzie wykonywanie wymachu mocnego do góry piętą, jakbyśmy chcieli dotknąć do sufitu. Wykonujemy sobie dziesięć takich powtórzeń – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Podoba Ci się ten artykuł? Przeczytaj resztę w naszej aplikacji Ann.

Drugie ćwiczenie. Ta sama noga, tak samo zgięta. Wykonujemy sobie ruch do boku.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Chwilę sobie siadamy na piętach. Rozciągamy się. Dosłownie trzydzieści sekund przerwy sobie robimy– pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Lecimy z ostatnią serią. Mocny ruch, jak byśmy chcieli kopnąć sufit – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Maciej Rataj, trener personalny aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi wideo w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Od poniedziałku do środy można dołączyć natomiast do bezpłatnych treningów Jogi z Katarzyną Kamińską. Również bezpłatnie, wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *