Fitness Ann: Pilates „na zdrowy kręgosłup” [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Dzisiaj wykonamy pilates „na zdrowy kręgosłup”, który wzmocni i modeluje naszą sylwetkę. Te zajęcia są idealne dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z zajęciami, dla osób, które nie mogą intensywnie ćwiczyć oraz dla cierpiących na bóle pleców.

Fitness Ann: pilates „na zdrowy kręgosłup”

Dzisiejszy trening jest dla każdego – zarówno dla osób zaawansowanych, jak i dla osób początkujących.

-Zachęcam do tych ćwiczeń osoby, które dużo siedzą, prowadzą mało aktywny tryb życia, ponieważ jest to trening dla każdego. Możecie te ćwiczenia wykonywać w plenerze lub w domu. Popracujemy dzisiaj nad naszym kręgosłupem – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

-Zaczniemy sobie od ćwiczeń na macie więc siadamy sobie wygodnie, próbujemy połączyć sobie nasze stópki. Proste plecy, otwieramy się i przeciągamy się z jednej strony na drugą. Są to delikatne ćwiczenia dla każdego. Możecie zachęcać do nich swoich domowników. Teraz dłonie układamy na naszych kostkach, plecy pozostają proste i przenosimy głowę od jednej strony do drugiej. Po kilku powtórzeniach, ręce wyciągamy do przodu i na zmianę przenosimy do jednej strony wracamy i do drugiej – pokazuje Magda Tyczka.

-Teraz położymy się na plecach, kolana do siebie i delikatnie bujamy się na boki, w ten sposób masując kręgosłup i po chwili wracamy do siadu. Łączymy stopy i wykonujemy delikatne kółeczka do przodu i do tyłu, w jedną oraz w drugą stronę. Na koniec ciągniemy linę na przemian – instruuje trenerka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *