Ćwiczenia na siłowni zewnętrznej [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Dzisiaj zapraszamy na zajęcia na siłowni zewnętrznej. To ciekawa alternatywa dla treningu siłowego, jednak warto mieć świadomość, że jest odpowiednia głównie dla osób początkujących.

Fitness Ann: Zajęcia na siłowni zewnętrznej

Siłownia zewnętrzna to miejsce, które możemy odwiedzić podczas spaceru, biegania, a także celowo, spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Urządzenia są zaprojektowane w taki sposób, by ich obsługa była intuicyjna i bezpieczna. Dzięki prostej obsłudze, na siłowni zewnętrznej można spotkać nie tylko osoby aktywne, ale także seniorów lub spacerowiczów, którzy chętnie próbują swoich sił.

Dzisiaj witam na zajęciach z Sylwetki. Spójrzcie, gdzie jestem – są to zajęcia całkowicie w nowej odsłonie – jestem na siłowni zewnętrznej. Dzisiaj pokażę Wam, jak ćwiczyć i jak korzystać z takich urządzeń – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy pierwsze ćwiczenie na podciąganiu nóg. Tutaj będą pracować nasze nogi, uda i brzuch. Kolejne ćwiczenie wykonamy sobie tutaj, na trawce i kolejne również na trawce, więc zrobimy trzy ćwiczenia. Pierwsze zaczniemy sobie od sprzętu. Stajemy sobie wygodnie, opieramy się. Wszystkie instrukcje do każdej maszyny, do każdego urządzenia, znajdziecie również na maszynie, na rozpisce. Zaczynamy pierwsze. Opieramy plecy, nogi wzdłuż ciała, unosimy do góry i wracamy – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Trenerka Magdalena Tyczka prezentuje ćwiczenia na siłowni zewnętrznej
fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Przejdziemy sobie teraz do kolejnego urządzenia. Urządzenie biegacz. Zostawiamy sobie całe stopy na dwóch wajchach i biegniemy sobie w powietrzu. Dłonie zostawiamy z przodu. I kolejne dwa ćwiczenia również wykonamy na trawce. Pracują nasze nogi, głęboko oddychamy i kontrolujemy nasze oddechy. Jeśli chcemy zwiększyć intensywność tego ćwiczenia w warunkach zewnętrznych, możemy sobie założyć gumę oporową – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *