Fitness Ann: Stretching na całe ciało [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Dzisiaj wykonamy stretching, który w pełni zaangażuje całe nasze ciało, wszystkie mięśnie, a także ścięgna. Pozbędziemy się spięć, które występują i sprawimy, że poczujecie się świetnie.

Fitness Ann: Stretching na całe ciało

Dzisiejszy trening jest dla każdego – zarówno dla osób zaawansowanych, jak i dla osób początkujących.

Dzisiaj zabieram Was na stretching na całe ciało. Zniwelujemy wszystkie spięcia. Polecam ten trening osobom, które dużo siedzą w pracy, cierpią na sztywność mięśni, nie wiedzą, jak się prawidłowo rozciągać – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy sobie nasz stretching od ćwiczeń w pozycji stojącej. Zachęcam Was do ćwiczeń na dworze, korzystajmy z pięknej pogody, jak tylko jest to możliwe. Stópki zostawiamy razem, następnie jedną nóżkę unosimy do góry i od razu przenosimy do boku. I ręka na bok. Staramy się trzymać proste plecy i prostą nogę, która została na ziemi. Nie uginać jej, nie przekręcać się na bok, tylko trzymać prosto – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz sobie zejdziemy troszkę niżej. Zostawiamy sobie dłonie na macie. Następnie jedna noga idzie do boku, dostawiamy pięty do siebie. Łokciami sobie rozchylamy kolanka. Jedna ręka otwiera się z jednej strony. I z drugiej strony. Teraz łączymy sobie ręce, skręcamy bark w jedną stronę, następnie w drugą stronę – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *