Fitness Ann: Sylwetka – fitness dla seniorów [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o godzinie 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Tym razem przychodzimy do Was z nową propozycją treningu dla seniorów. To wspaniała możliwość to wspólnych ćwiczeń z babcią, dziadkiem, mamą, czy tatą. Zajęcia są o umiarkowanym tempie i idealnie dopasowane do osób starszych. Są to ćwiczenia na całe ciało, a po skończonym treningu gwarantujemy Wam moc endorfin.

Fitness Ann: Sylwetka – fitness dla seniorów

-Witajcie Kochani, dziś zapraszam Was na całkowitą nowość, czyli trening „fitness dla seniorów”. Zachęcam Was do spędzenia czasu ze swoją mamą, babcią, dziadkiem, czy tatą, żeby spędzić ten czas aktywnie, poćwiczyć i poczuć się wspaniale – zapowiada trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdj. Magda Tyczka / fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia
Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

-Stajemy w delikatnym rozkroku. Zaczniemy sobie od ćwiczenia o średniej intensywności, tak żeby się rozruszać i złapać energię na cały dzień. Delikatny rozkrok i robimy przysiad, otwieramy się i z powrotem przysiad. Dzisiaj ćwiczymy sobie bez żadnego sprzętu. Pierwsze ćwiczenie to przysiady i głębokie wdechy. Jeżeli tempo jest dla Was za szybkie to możecie je oczywiście dostosować pod siebie – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

-Stajemy teraz prosto, prostujemy plecy i robimy wielkie ósemki. Polecam Wam ćwiczyć na dworze. Teraz delikatny rozkrok, ręce pod brodę i idziemy sobie na paluszki natomiast tułów skręcamy. Pracuje nasze całe ciało i robimy mocne skręty do tyłu – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *