Joga na otwarcie bioder [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Katarzyna Kamińska, Ann Asystent Zdrowia

Joga online w aplikacji Ann Asystent Zdrowia to doskonała alternatywa do tradycyjnych treningów. Nagrania przygotowuje profesjonalna instruktorka jogi z 20 letnim stażem Katarzyna Kamińska. nie musisz wychodzić z domu ani posiadać specjalistycznego sprzętu. Włącz trening w Ann! Co tym razem? Sprawdź i ćwicz z aplikacją Ann Asystent Zdrowia!

Dzięki instrukcjom trenerki dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie, a także jak zacząć i dochować regularnej praktyki jogi. Dzięki aplikacji Ann macie wideo zajęcia zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Oprócz treningów, czy zajęć jogi przetestujcie też praktyczne funkcje Ann. To np. analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann na żywo!

Joga z Ann – trening z Katarzyną Kamińską

W czasach, gdy życie pędzi, dzięki profesjonalnym treningom z Katarzyną Kamińską, zobaczycie jak łatwo i przyjemnie zadbać o swoje zdrowie w biurze, czy też we własnym domu przy biurku lub ćwicząc z krzesłem. To w każdy poniedziałek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Do pobrania za darmo w Google Play i App Store. Ann wymaga bezpłatnej rejestracji.

Dzisiejsza sesja będzie dobra dla każdego, kto czuje zastój w biodrach – mówi Katarzyna Kamińska, trenerka w aplikacji Ann.

joga ann
Na zdj. Katarzyna Kamińska – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Joga z Ann z Katarzyną Kamińską: ćwiczenia na biodra

Zachęcam was, żeby działać łagodnie, jeśli chodzi o kolana. Szczególnie kiedy mieliście wcześniej jakieś kontuzje – wyjaśnia Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Połączcie duże palce stóp i pięty, wyciągamy mięśni pośladków – pokazuje Katarzyna Kamińska w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

To jest ruch, który mocno ożywia nasze mięśnie, nasze centrum – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie!

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Zobacz inne treningi w Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *