Joga ANN: joga na otwarcie bioder [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

Joga online w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Nagrania przygotowuje profesjonalna instruktorka jogi z 20 letnim stażem Katarzyna Kamińska. Co tym razem? Sprawdźcie poniżej oraz bezpośrednio w aplikacji Ann Asystent Zdrowia!

Dzięki instrukcjom trenerki dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie, a także jak zacząć i dochować regularnej praktyki jogi. Dzięki aplikacji Ann macie wideo zajęcia zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Oprócz treningów, czy zajęć jogi przetestujcie też praktyczne funkcje Ann. To np. analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann na żywo! Dołącz do nas i sama lub sam zadajcie pytania specjaliście.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Joga z Ann – trening z Katarzyną Kamińską

W czasach, gdy życie pędzi, dzięki profesjonalnym treningom z Katarzyną Kamińską, zobaczycie jak łatwo i przyjemnie zadbać o swoje zdrowie w biurze, czy też we własnym domu przy biurku lub ćwicząc z krzesłem. To w każdy poniedziałek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Do pobrania za darmo w Google Play i App Store. Ann wymaga bezpłatnej rejestracji.

Dzisiejsza sesja będzie dobra dla każdego, kto czuje zastój w biodrach – mówi Katarzyna Kamińska, trenerka w aplikacji Ann.

joga ann
Na zdj. Katarzyna Kamińska – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zajęcia jogi na wideo dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego nagrania i nowego zestawu praktyk!

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Joga z Ann z Katarzyną Kamińską: ćwiczenia na ból górnego odcinka pleców

Zachęcam was, żeby działać łagodnie, jeśli chodzi o kolana. Szczególnie kiedy mieliście wcześniej jakieś kontuzje – wyjaśnia Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Połączcie duże palce stóp i pięty, wyciągamy mięśni pośladków – pokazuje Katarzyna Kamińska w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

To jest ruch, który mocno ożywia nasze mięśnie, nasze centrum – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Bezpłatne treningi w Ann Asystent Zdrowia

Kolejne, bezpłatne treningi jogi na wideo będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek i środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Joga w Ann w poniedziałki i środy o godzinie 12.00!

  • Każdy poniedziałek – Joga z Katarzyną Kamińską
  • Środy – Joga i medytacja z Anastazją Lytovką

W każdą środę spotykamy się na treningach medytacji, relaksu, oddechu z Anastasiyą Lytovką, która spędziła wiele lat w Azji (m.in. Indie oraz Chiny) na doskonaleniu swoich umiejętności i praktykowaniu jogi u jej źródeł.

W piątek w Ann też działamy aktywnie. Także o 12.00 Fitness z Ann prowadzi trener personalny Maciej Rataj. Można dołączyć do bezpłatnych treningów, które dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann.

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *