„Fitness dla seniorów”, czyli wspólny trening z dziadkami [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Podczas kolejnych zajęć przedstawimy Wam fitness dla seniorów. To wspaniała możliwość  wspólnych ćwiczeń z babcią, dziadkiem, mamą czy tatą. Zajęcia są o umiarkowanym tempie, idealnie dopasowane do osób starszych. To ćwiczenia na całe ciało, a po skończonym treningu gwarantuję Ci moc endorfin. 

Fitness dla seniorów

-Po raz kolejny już przychodzę do Was z fitnessem dla seniorów. Zachęcam Was, żebyście zabrali swoją mamę, tatę, dziadka czy babcie na te zajęcia. Dzisiaj ćwiczymy całe ciało, intensywność będzie średnia, więc myślę, że dla każdego te zajęcia będą idealne – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Ćwiczenia dla seniorów

-Stajemy sobie szeroko, robimy przysiad i odwodzimy nogę lekko do boku. Zaczynamy razem: 4, 3, 2, 1, i hop! Nie musimy robić dużych wymachów. W kolejnym ćwiczeniu ręce układamy za głową i na zmianę uginamy się na boki. Staramy się trzymać głowę równo z kręgosłupem i nie zapominajmy o oddechu. To świetna okazja żeby ćwiczyć z kimś bliskim – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

-Teraz układamy sobie ręce na biodrach i robimy duże kółeczka. Dzisiaj ćwiczenia robimy jedno po drugim, ale po serii pięciu ćwiczeń powrócimy do nich. Teraz zaczynamy czwarte ćwiczenie. Stajemy szeroko, ręce zostawiamy pod brodą i skręcamy tułów do tyłu, wracamy i prostujemy ręce i tak samo w drugą stronę. Jeżeli macie w domu dwie butelki wody półlitrowej to możecie je trzymać w dłoniach lub ciężarki – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów i zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *