Fitness Ann: Pilates na mocny brzuch [WIDEO WORKOUT]

W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Dzisiaj wykonamy trening na brzuch, podczas którego będziemy pracować na ciężarze własnego ciała. W trakcie dzisiejszych zajęć zaangażujemy głównie mięśnie brzucha, które są fundamentem do zbudowania silnej, a także zdrowej sylwetki.

Fitness Ann: Pilates na mocny brzuch

Wykonując relaksacyjne ćwiczenia z zakresu pilates na mocny brzuch, dbamy nie tylko o swoje zdrowie fizyczne, ale także psychiczne. Zachęcamy Was również do ćwiczeń na świeżym powietrzu!

Dzisiaj do Was przychodzę z propozycją pilatesu na mocny brzuch. Oczywiście, w pięknych okolicznościach przyrody, co również Wam polecam. Pilates to ćwiczenia dla każdego, w każdym wieku, jeżeli czujecie się na siłach, nie macie żadnych przeciwskazań od lekarza – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Przejdziemy sobie teraz do leżenia na macie. Nogi przyklejamy mocno do ziemi. Kładziemy się na plecy. Następnie unosimy sobie obie nogi do góry. Ręce za głowę. I delikatne spięcia. Wracamy do leżenia. Odrywamy tylko głowę. Chwilkę sobie przytrzymujemy oderwaną głowę na ostatnim powtórzeniu. Nogi też proste w kolanach – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz ręce przenosimy sobie wzdłuż ciała. Jedna noga idzie do góry prosta. Następnie odkładamy i wracamy do góry, palce kierujemy na siebie. Czujemy, jak nasz brzuch pracuje, jaki jest silny. Noga jest cały prosta. Odkładamy i tak samo również druga nóżka. Tak jakbyśmy chcieli dotknąć paluszkami głowy. Następnie odkładamy ugięte kolanka, wyciągamy ręce do góry delikatnie wzdłuż ciała, odrywamy głowę i kilka pulsów. Brzuch cały czas pracuje, jest napięty – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *