Strefa męska Ann: Męski, idealny świat. Czy istnieje? [LIVE]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

O tym, czego pragną współcześni mężczyźni, jakie mają problemy i potrzeby, porozmawiamy 24 listopada o godzinie 18:00 w Klubie Dyskusyjnym Ann na żywo w cyklu Strefa męska z Robertem Kowalczykiem, psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutą, autorem artykułów i gospodarzem podcastów poświęconych m.in. mężczyznom.

Strefa męska – od środka

Badacze nie są zgodni – ile różnic w postrzeganiu świata przez kobietę i mężczyznę wynika z biologii, a ile to kwestie kulturowe. W pierwszym odcinku nowego cyklu Strefa męska z Ann zajmiemy się… męską perspektywą. Co by było, gdyby to mężczyźni mogli decydować o tym, jak ma wyglądać idealny (męski) świat? Eksperta zapytamy m.in o to:

  • Kim jest współczesny mężczyzna?
  • Jak postrzega miłość idealną?
  • Jak postrzega zdradę?
  • Jakiej partnerki poszukuje?
  • Jakie ma fantazje seksualne, o których nie mówi?
  • Co myśli o monogamii?
  • Z jakimi problemami musi się mierzyć w męskim świecie?

Dr. n. med. Robert Kowalczyk – psycholog, seksuolog kliniczny, psychoterapeuta w Instytucie SPLOT. Absolwent Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów podyplomowych z zakresu opiniowania sądowo-psychologicznego. Specjalista seksuologii klinicznej. Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Kierownik Zakładu Seksuologii Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Współpracuje naukowo i dydaktycznie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Uniwersytetem SWPS. Ekspert w programach radiowych i telewizyjnych poświęconych seksualności.

arch. prywatne

Spotkanie rozpocznie się już 24 listopada o godz. 18.00.

LINK: Męski, idealny świat

Rozmowę poprowadzi Ewelina Lis, Ann Asystent Zdrowia

Więcej artykułów do przeczytania za darmo po zalogowaniu na stronie lub w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *