Fitness Ann: Trening na spalanie tkanki tłuszczowej z brzucha [WIDEO]

Aktywny weekend w Ann-Zdrowie trwa od piątku do niedzieli. W każdy piątek o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerem personalnym Maciejem Ratajem. Co tym razem przygotował? Sprawdzajcie na bieżąco w aplikacji Ann.

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia całej masy drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann macie wideo zawsze w kieszeni i pod ręką, bo bezpłatne materiały dostępne są w telefonie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje. Jak analiza wyników badań medycznych, kontrola ciśnienia, częstotliwości zażywanych leków, czy też rozmowy z lekarzami w Klubie Dyskusyjnym Ann, co środę o 18.00 na żywo! Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Fitness z Ann – trening z Maciejem Ratajem

Dziś Maciej Rataj pokaże nam mocny trening na spalanie tkanki tłuszczowej

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Ja nazywam się Maciek i zrobimy sobie dzisiaj mocny trening na spalanie tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Zaczynamy od razu pierwszym ćwiczeniem, w którym zajmujemy pozycję ciała wyprostowaną. Naszym zadaniem są mocne skręty w prawo i w lewo. Pomagamy sobie troszeczkę biodrem, czyli jest to ruch takiego mocnego skrętu, ale całego ciała. Nogi stabilnie i robimy szybkie skręty. – wyjaśnia Maciej Rataj w treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Robimy lekkie utrudnienie tego ćwiczenia, czyli podnosimy nogi do góry.

Korzystanie z bezpłatnych funkcji aplikacji Ann Asystent Zdrowia dostępne jest wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników Ann.

Kładziemy się teraz na plecach i naszym zadaniem będzie wykonywanie spięć. – pokazuje Maciej Rataj w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Jedziemy ostatnią serię. Tylko sześć powtórzeń.widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening Ann Fitness z Maciejem Ratajem już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

na zdj. Maciej Rataj, trener personalny aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Treningi Ann Fitness z Maciejem Ratajem

Kolejne, bezpłatne treningi wideo w Ann Fitness będą pojawiały się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

W poniedziałek można dołączyć natomiast do bezpłatnych treningów Jogi z Katarzyną Kamińską. Również bezpłatnie, wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Oferta dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *