Seks Edukacja: Poród w szpitalu – jak się do niego dobrze przygotować? [LIVE]

Data i czas rozpoczęcia 01.07.2022 • 18:00
Liczba miejsc 5

Poród w szpitalu: jak się do niego przygotować? O planie porodu, prawach rodzących i standardach opieki okołoporodowej powie Anna Furmaniuk, wiceprezeska Fundacji Matecznik.

Jak dobrze przygotować się do rodzenia w szpitalu? O planie porodu, prawach rodzących i standardach opieki okołoporodowej powie Anna Furmaniuk, wiceprezeska Fundacji Matecznik, Strażniczka Rodzić po Ludzku.

Poród w szpitalu: już spakowana, co dalej?

Wybór szpitala i spakowana torba to niezbędne kroki w przygotowaniu do porodu. Czy możemy zrobić coś jeszcze, by poród był dla nas maksymalnie przyjazny i komfortowy?

Odpowiedzi na to oraz wiele innych pytań padną podczas spotkania na żywo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w czwartek 7 lipca o godzinie 18.00 w cyklu Seks Edukacja Ann.

Dołącz do spotkania na żywo:

LINK: https://us06web.zoom.us/j/83329363513

HASŁO: -c4G*x_6pF

W Seks Edukacji spotkamy się z wiceprezeską Fundacji Matecznik

Anna Furmaniuk: Wiceprezeska Fundacji Matecznik, Strażniczka Rodzić po Ludzku, aktywistka społeczna.

Zainstalują bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia, aby móc wziąć udział w dyskusji. Zapisz się do webinaru w zakładce Zdrowie – Dyskusje na żywo.

Rozmowy w Klubie Dyskusyjnym Ann

W Klubie Dyskusyjnym Ann spotykamy się w każdą środę oraz czwartek o godzinie 18.00. Naszymi oraz Waszymi gośćmi są specjaliści i praktycy. Znajdziecie tam webinary dotyczące porad ginekologicznych, a także rozmowy z edukatorami seksualnymi, pediatrami, ortopedami. Jak również specjalistami zajmującymi się niepełnosprawnościami, seniorami, i innymi powszechnymi, a także rzadkimi schorzeniami.

Na naszej stronie internetowej możecie jedynie znaleźć skróty z tych rozmów, całe webinary są możliwe do odsłuchania i obejrzenia jedynie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Zainstaluj Ann Asystent Zdrowia, aby w pełni wykorzystywać jej możliwości lub znajdź nas na FB i stamtąd pobierz link do spotkań w Klubie Dyskusyjnym.

Znajdź więcej w Ann Asystent Zdrowia:

Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *