Seks Edukacja: Masturbacja dziecięca – czy i jak reagować? [LIVE]

Data i czas rozpoczęcia 21.07.2022 • 18:00
Liczba miejsc 5

Masturbacja dzieci budzi spore emocje, często szokuje. Czy jednak powinna? O dziecięcej masturbacji, jej powodach, a także o tym, czy i jak na masturbację najmłodszych reagować powiedzą Klaudia Grzyb i Maja Jakóbczyk, seksuolożki i edukatorki seksualne.

Masturbacja dzieci budzi spore emocje, często szokuje. Czy jednak powinna? O dziecięcej masturbacji, jej powodach, a także o tym, czy i jak na masturbację najmłodszych reagować powiedzą Klaudia Grzyb i Maja Jakóbczyk, seksuolożki i edukatorki seksualne w cyklu: Seks Edukacja w Ann.

Masturbacja dziecięca – kiedy?

Masturbacja jako temat może pojawić się w naszym domu wcześniej niż myśleliśmy. Jak się okazuje, dzieci mogą masturbować się już w łonie matki. Szacuje się, że większość z nich zaczyna odkrywać swoje ciało między drugim a trzecim rokiem życia. Czy powinniśmy na to reagować? Jak zachować się, kiedy widzimy nasze masturbujące się dziecko?

Odpowiedzi na to oraz wiele innych pytań padną podczas spotkania na żywo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w czwartek 21 lipca o godzinie 18.00 w cyklu Seks Edukacja Ann.

Dołącz do spotkania na żywo:

LINK: https://us06web.zoom.us/j/86837542585

HASŁO: JFAG*KDS@-

W Seks Edukacji spotkamy się z Klaudią Grzyb oraz Mają Jakóbczyk seksuolożkami i aktywistkami z Ciao.Wro oraz Stowarzyszenia Różnorodności Społecznej Up-date.

Klaudia Grzyb, arch. prywatne
Maja Jakóbczyk, arch. prywatne
Zainstalują bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia, aby móc wziąć udział w dyskusji. Zapisz się do webinaru w zakładce Zdrowie – Dyskusje na żywo.

Rozmowy w Klubie Dyskusyjnym Ann

W Klubie Dyskusyjnym Ann spotykamy się w każdą środę oraz czwartek o godzinie 18.00. Naszymi oraz Waszymi gośćmi są specjaliści i praktycy. Znajdziecie tam webinary dotyczące porad ginekologicznych, a także rozmowy z edukatorami seksualnymi, pediatrami, ortopedami. Jak również specjalistami zajmującymi się niepełnosprawnościami, seniorami, i innymi powszechnymi, a także rzadkimi schorzeniami.

Na naszej stronie internetowej możecie jedynie znaleźć skróty z tych rozmów, całe webinary są możliwe do odsłuchania i obejrzenia jedynie dla zarejestrowanych Użytkowników aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Zainstaluj Ann Asystent Zdrowia, aby w pełni wykorzystywać jej możliwości lub znajdź nas na FB i stamtąd pobierz link do spotkań w Klubie Dyskusyjnym.

Znajdź więcej w Ann Asystent Zdrowia:

Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *