Seks edukacja w Ann: profilaktyka ginekologiczna [NA ŻYWO]

Data i czas rozpoczęcia 12.05.2022 • 18:00
Liczba miejsc 50

O profilaktyce ginekologicznej w ramach nowego cyklu „Seks edukacja w Ann” opowie dr Aga Szuścik w najbliższy czwartek 12 maja o godz. 18.00

Gościnią Klubu Dyskusyjnego Ann, w najbliższy czwartek 12 maja o godzinie 18.00 będzie dr Aga Szuścik. Porozmawiamy o profilaktyce ginekologicznej w ramach nowego cyklu „Seks edukacja w Ann”.

W seks edukacji ważny głos o profilaktyce

Dr Aga Szuścik kreatywnie objaśnia ginekologię, profilaktykę onkologiczną i przechodzenie przez raka, bada i kreuje ginekologiczne doświadczenie pacjenckie oraz przestrzeń między sztuką a medycyną. Pisze blog „Życie po raku”, nagrywa podcasty „Przygody ginekologiczne”, prowadzi cykl rozmów na żywo „Dialogi”, realizuje autorskie projekty i kampanie, działa na instagramowym koncie @agaszuscik. Jest prelegentką TEDx, jedną z 50 Śmiałych „Wysokich Obcasów”, autorką głośnego projektu „To się nie zdarza” o swojej chorobie – raku szyjki macicy. 

Jeśli chcecie wziąć udział w dyskusji na żywo, możecie bezpłatnie pobrać i zarejestrować się w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Czwartek, 12 maja o godzinie 18:00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz w ZOOM:

Dołącz do spotkania na żywo:

LINK: https://us06web.zoom.us/j/88996245260

HASŁO: f6!IZg!a*E

Więcej webinarów w Klubie Dyskusyjnym znajdziecie w aplikacji Ann:

seks edukacja, profilaktyka ginekologiczna
fot. archiwum prywatne dr Aga Szuścik
Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.