Dyżur z psychologiem Ann: Wakacyjna miłość. Czy zawsze musi skończyć się źle? [LIVE]

Data i czas rozpoczęcia 20.07.2022 • 18:00
Liczba miejsc 5

Niestety. Wakacyjna miłość niemal zawsze kończy się cierpieniem z jednej bądź drugiej strony. To kwestia chwili, miejsca, atmosfery.

Niestety. Wakacyjna miłość niemal zawsze kończy się cierpieniem z jednej bądź drugiej strony. To kwestia chwili, miejsca, atmosfery. Później to mija i powrót do rzeczywistości sprawia, że pojawiają się pierwsze kłopoty, różnice, tęsknota. No i kończy się wizytą u psychologa – mówi dr Beata Rajba z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Zapraszamy do rozmowy na żywo i zadawania pytań już 20 lipca 2022.

Wakacyjna miłość i wakacyjna zdrada

Mało kto zdaje sobie sprawę, że najczęściej do zdrad małżeńskich dochodzi właśnie podczas samotnych wyjazdów wakacyjnych lub jeśli chodzi o osoby starsze, to np. na turnusach w sanatoriach. To inne emocje, zmiana środowiska, oddech młodości, a później kłopoty – dodaje dr Beata Rajba.

Miłość w 2022 roku w Polsce i innych krajach kultury Zachodniej, wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze kilka lat temu. Pojawiło się wiele aplikacji randkowych i zmieniło się podejście do związków. – Coraz częściej u psychologów goszczą użytkownicy tych aplikacji, porzuceni, skrzywdzeni czy też wykorzystani.

Zapraszamy na bezpłatny webinar już 20 lipca o godzinie 18:00

Dołącz do spotkania na żywo:

LINK: https://us06web.zoom.us/j/84179926470

HASŁO: _U*sch*PPd

Spotkanie poprowadzi Piotr Kaszuwara, Ann-zdrowie.pl

Zainstalują bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia, aby móc wziąć udział w dyskusji. Zapisz się do webinaru w zakładce Zdrowie – Dyskusje na żywo.

Więcej webinarów w Klubie Dyskusyjnym znajdziecie w aplikacji Ann:

Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *