Bezsenność. Co zrobić, kiedy miesiącami lub latami nie można się wyspać? [LIVE]

Data i czas rozpoczęcia 29.06.2022 • 18:00
Liczba miejsc 5

O bezsenności i zaburzeniach ze snem porozmawiamy z ekspertami w Klubie Dyskusyjnym ANN.

Niektórzy śpią po trzy, cztery godziny na dobę. I tak przez kilka lat. Jeszcze inni nie śpią prawie wcale. Niestety, osób, które cierpią na bezsenność lub zaburzenia snu z roku na rok przybywa. O tym, co możemy zrobić, żeby poprawić jakość snu porozmawiamy z psycholożką, psychoterapeutką i naukowczynią Joanną Flis oraz lekarzem chorób wewnętrznych, medycyny ekstremalnej i medycyny podróży Adrianem Mrozkiem w Klubie Dyskusyjnym ANN już 29 czerwca o godzinie 18.

Plaga bezsenności

Bezsenność i zaburzenia snu dotykają setek milionów osób na całym świecie. Badania prowadzone w kilkunastu krajach wskazały, że niemal połowa badanych ma zaburzenia sny, a ponad 1/3 zmaga się z bezsennością. W naszym kraju połowa Polaków ma problem z bezsennością, natomiast u jednej czwartej występuje nadmierna senność. Problemy ze snem wpływają negatywnie nie tylko na koncentrację, mogą doprowadzić do otyłości, cukrzycy czy depresji.

Bezsenność, jak ją pokonać?

Dlaczego osiągnięcie bardzo dobrej jakości snu jest tak dużym problemem? W jaki sposób prawidłowo zdiagnozować bezsenność? Jak wygląda terapia? I co zrobić, kiedy już nawet kilkuletnie dzieci mają problem z zaśnięciem? O tym wszystkim porozmawiamy w Klubie Dyskusyjnym ANN w środę 29 czerwca o godzinie 18 z Joanną Flis, psycholożką, psychoterapeutką i naukowczynią oraz Adrianem Mrozkiem – lekarzem chorób wewnętrznych, medycyny ekstremalnej i medycyny podróży.

Zapraszamy na bezpłatny webinar już 29 czerwca o godzinie 18:00

Dołącz do spotkania na żywo:

LINK: https://us06web.zoom.us/j/82688276649

HASŁO: 7Mk5_I*_LD

Spotkanie poprowadzi Ewelina Lis, ANN-zdrowie.pl

Zainstalują bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia, aby móc wziąć udział w dyskusji. Zapisz się do webinaru w zakładce Zdrowie – Dyskusje na żywo.

Więcej webinarów w Klubie Dyskusyjnym znajdziecie w aplikacji Ann:

Więcej
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *