Trening na brzuch i talię [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Chcesz mieć płaski brzuch i smukłą talię? Ten prosty, ale efektywny trening pozwoli Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poprawić siłę mięśni brzucha i zyskać bardziej zdefiniowaną talię. Pamiętaj, by przed przystąpieniem do ćwiczeń wykonać dowolną rozgrzewkę na całe ciało. Trenerka personalna Ann, Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny trening! Regularne ćwiczenia przybliżą Cię do smukłej sylwetki.

Fitness Ann: trening na brzuch i talię

– Dzisiaj serdecznie was zapraszam do wspólnych ćwiczeń na brzuch. Razem będziemy ćwiczyć nasz brzuch i talię, by wzmocnić te partie mięśni. Dzięki temu poczujemy się świetnie! mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

– Rozpoczniemy od pozycji stojącej. Stańcie w lekkim rozkroku, a następnie unosimy na przemian prawą rękę i lewą nogę, łącząc je w górze. Hop, i zmiana, zaczynamy razem – 3, 2, 1 i łączymy, a potem wracamy. Podnosimy nogę jak najwyżej i łączymy palce. Wykonamy kilka ćwiczeń w pozycji stojącej na brzuch, a następnie przeniesiemy się na matę – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Trenerka pokazuje trening na brzuch i talię
Na zdjęciu Magda Tyczka podczas treningu. Pokazuje jak wykonać pierwsze ćwiczenie.

-Stańmy w lekkim rozkroku teraz, ręce wzdłuż ciała, napięty brzuch, i schodzimy na jedną stronę, delikatny powrót, a potem na drugą stronę. Trzymamy plecy prosto, oddychamy głęboko, i przechodzimy na jedną stronę, a potem na drugą, jakbyśmy chcieli przesunąć cały brzuch na bok. Dzisiaj wykonamy trzy ćwiczenia w pozycji stojącej, a potem powtórzymy je jeszcze raz, po czym przeniesiemy się na matę. Pamiętajmy, że silny i wzmocniony brzuch to klucz do zdrowego ciała – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Dziewczyna wykonuje trening na brzuch i talię
Trenerka wykonuje skręty tułowia

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *