Testery perfum: poznaj 5 dobrych powodów, by je kupować

Chyba każdy, kto choć trochę interesuje się światem kosmetyków, słyszał o testerach perfum. To określenie często jest źle interpretowane. Nie chodzi tutaj wcale o produkty niepełnowartościowe, które nie przeszły etapu kontroli jakości, ale o kosmetyki w nieoryginalnych, zastępczych opakowaniach, nieróżniące się składem od tych, jakie można kupić w każdej perfumerii. Testery najczęściej służą promocji danego zapachu, a po jej zakończeniu są sprzedawane w obniżonych cenach. Dlaczego warto je kupować? Zebraliśmy 5 bardzo dobrych powodów.

Atrakcyjna cena

Podstawowym argumentem przemawiającym za tym, aby kupować testery perfum, jest ich świetna cena. Testery bywają tańsze nawet o kilkadziesiąt procent w porównaniu z oryginalnie zapakowanymi zapachami, nie różniąc się od nich składem, jakością, kompozycją czy trwałością. To prawdziwa okazja dla kupującego.

To są oryginalne perfumy!

Trzeba to wyraźnie zaznaczyć, ponieważ wciąż wokół tematu testerów perfum funkcjonuje mnóstwo mitów i zmyślonych informacji. Testery nie są podróbkami, ale oryginalnymi produktami sprzedawanymi w zastępczych opakowaniach.

Producenci perfum zawsze tworzą partię produktów, które mają na celu wypromowanie danego zapachu czy np. zebranie opinii konsumentów przed ostatecznym rozpoczęciem masowej sprzedaży.

Zdarza się, że tych testerów powstaje tak dużo, że opłaca się je sprzedać nawet po obniżeniu ceny, z czego skrzętnie korzystają zarówno drogerie i perfumerie, jak i ich klienci.

Ekologiczne podejście

Kupując testery perfum przyczyniasz się do ograniczenia produkcji odpadów. Testery albo zostaną sprzedane, albo poddane utylizacji, stąd warto zachęcać do ich kupowania – zwłaszcza, że nabywcy nic nie tracą, a jedynie zyskują korzystniejszą cenę.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że testery perfum zwykle są zamknięte w opakowaniach zastępczych z kartonu z recyklingu, co dodatkowo podnosi walor ekologiczny takiego zakupu.

Możesz kupić perfumy luksusowej marki, które w regularnej cenie byłyby poza Twoim zasięgiem

Nie brakuje osób, które wręcz polują na testery perfum, cierpliwie czekając, aż w ofercie ich ulubionej drogerii czy perfumerii pojawi się upatrzony zapach właśnie w takim wydaniu. Powód jest prosty: cena.

Załóżmy, że masz zapach, o którym marzysz, ale na który zwyczajnie Cię nie stać, ponieważ kosztuje około 500-600 zł za flakonik. Rozejrzyj się więc za jego testerem, który można kupić nawet za połowę tej ceny, rezygnując wyłącznie z oryginalnego opakowania, co nie jest chyba wielkim wyrzeczeniem, prawda?

Oczywiście warto przy tym zaznaczyć, że testery perfum raczej nie nadają się na upominek, ponieważ brak fabrycznego opakowania, a często też rozlanie zapachu do zastępczej buteleczki, obniżają ich wartość prezentową.

Duży wybór fantastycznych zapachów

Testery perfum na rynek „wypuszcza” praktycznie każda marka perfumeryjna. Dzięki temu mamy ogromny wybór zapachów, mogąc je regularnie zmieniać, testować, dopasowywać do pory roku, wieku czy po prostu do okazji.

Jeśli uwielbiasz kupować perfumy i nie wyobrażasz sobie, aby mieć pod ręką tylko jeden zapach na cały rok, to postaw właśnie na testery – nie tylko zapewnisz sobie dostęp do wielu perfum, ale też sporo zaoszczędzisz.

Gdzie kupisz testery perfum?

Nawet decydując się na zakup testerów warto zadbać o to, aby nie natrafić na podróbkę. Najlepszą wskazówką, jakiej możemy Ci udzielić, jest wybieranie produktów z oferty zaufanych drogerii i perfumerii, również internetowych.

Jedną z lepszych opinii wśród klientów cieszy się Super Drogeria, która oferuje wyłącznie oryginalne perfumy czołowych marek ze świeżego rozlewu. Kupisz w niej także atrakcyjne cenowo testery perfum, np. Creed, Lancome, Thierry Mugler, Yves Saint Laurent, Givenchy, Montale Paris, Dior, Armani, Dolce&Gabbana, Hugo Boss, Azzaro czy Burberry.

Z pełną ofertą testerów perfum zapoznasz się na stronie internetowej Super Drogerii (super-drogeria.pl)

Materiał sponsorowany zawiera lokowanie produktu

Serwis / aplikacja Ann nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość, kompletność i jakość przedstawionych informacji. Roszczenia przeciwko wydawcy w zakresie szkód materialnych lub niematerialnych wynikłych z wykorzystania lub niewykorzystania podanych informacji bądź z wykorzystania nieprawidłowych lub niekompletnych informacji nie będą uwzględniane. Wyłączną odpowiedzialność za niezgodność z prawem, nieprawidłowość lub niekompletność informacji, a w szczególności za szkody spowodowane wykorzystaniem lub niewykorzystaniem tych informacji ponosi autor treści do której odsyła łącze lub odniesienie, a nie właściciel strony zawierającej łącza lub odniesienia do takiej strony.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *