Tabata na całe ciało [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Tabata trwa krótko lecz intensywnie, angażuje całe ciało i błyskawicznie spala tłuszcz. Podczas tego treningu zaangażujemy całe ciało i wszystkie mięśnie, aby spalić z tych okolic tkankę tłuszczową i poczuć moc endorfin. Trenerka personalna Ann, Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny trening! Regularne ćwiczenia przybliżą Cię do smukłej sylwetki.

Fitness Ann: tabata na całe ciało

Pamiętajmy, że przed każdym treningiem tego typu powinniśmy wykonać rozgrzewkę całego ciała. Ten rodzaj zajęć nie jest zalecany osobom, które ćwiczą bardzo sporadycznie i posiadają słabą kondycję, a także osobom, które zmagają się z nadwagą, nadciśnieniem, wadami serca, zakrzepicą czy też chorobami układu oddechowo-krążeniowego.

– Nazywam się Magda i dzisiaj wspólnie będziemy ćwiczyć intensywny trening na całe ciało. Są to z pewnością zajęcia dla osób, które już miały styczność z aktywnością fizyczną, nie są osobami początkującymi – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

– Zaczynamy tabatę od wykroków do przodu na zmianę. Drugim ćwiczeniem będzie bieg w miejscu. Zaczynamy? Jesteśmy gotowi. Zostawiamy sobie ręce na bioderkach i lecimy sobie razem do przodu. Pamiętamy o oddechu i o tym, że przed tym treningiem powinniśmy wykonać rozgrzewkę, a po treningu odpowiednio się porozciągać. Możecie wspierać się różnymi filmikami, które znajdziecie na naszej platformie – pokazuje trenerka w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdjęciu Magda Tyczka podczas treningu

– Pierwszą tabatę mamy za nami. Teraz wchodzimy na trochę wyższy poziom – drugie ćwiczenie. Wyskakujemy do góry i robimy padnij-powstań. I drugim ćwiczeniem będzie szeroki rozkrok i skłony do boku, mocno spięty brzuch. Zaczynami pierwsze ćwiczenie padnij-powstań – pokazuje Magdalena Tyczka.

Trenerka wykonuje skłony w bok

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *