Tabata „bez maty” [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

W aplikacji Ann Asystent Zdrowia spotykamy się z trenerką personalną Magdaleną Tyczką. Podczas spotkań pracujemy nad różnymi partiami ciała. Podczas dzisiejszego treningu zaangażujemy całe ciało i wszystkie mięśnie, aby spalić z tych okolic tkankę tłuszczową i poczuć moc endorfin.

Fitness Ann: Tabata „bez maty”

Pamiętajmy, że przed każdym treningiem tego typu powinniśmy wykonać rozgrzewkę całego ciała. Ten rodzaj zajęć nie poleca się osobom, które ćwiczą bardzo sporadycznie i posiadają słabą kondycję, a także osobom, które zmagają się z nadwagą, nadciśnieniem, wadami serca, zakrzepicą, czy też chorobami układu oddechowo-krążeniowego. Tabata ma teoretycznie same zalety: trwa krótko, angażuje całe ciało i błyskawicznie spala tłuszcz.

Widzimy się dzisiaj na treningu tabata, treningu energicznym, dynamicznym, który błyskawicznie spala tłuszcz – rozpoczyna trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie!

Zaczynamy od pierwszego ćwiczenia, czyli przysiadu i wykopu na zmianę. Wykonamy je na jednej nodze. Będzie to 20 powtórzeń, co oznacza 10 wykopów na jedną nogę. Zaczynamy razem: 4, 3, 2, 1, i hop – wykonujemy wysoki wykop. To jest nasze pierwsze ćwiczenie. Po tym intensywnym wysiłku, możemy się odrobinę wyżyć po całym dniu. Na pewno po treningu będziemy mieć dużo energii i wyzwolimy mnóstwo endorfin – pokazuje trenerka .

fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Teraz przechodzimy do drugiego ćwiczenia, czyli przeskoków. Zaczynamy odliczanie: 4, 3, 2, 1, i lekko przeskakujemy. Powtórzymy to ćwiczenie 20 razy. Po zakończeniu drugiego ćwiczenia, zatrzymujemy się na chwilę, odpoczywamy i powtarzamy oba ćwiczenia jeszcze raz pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness z Magdaleną Tyczką poniżej.

Treningi Ann Fitness

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *