Stretching górnych partii [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Górne partie są bardzo ważne i często zapominamy o ich rozciąganiu. Trenerka personalna nauczy Cię, jak o nie dbać! Stretching górnych partii to zajęcia średnim stopniu zaawansowania, dla każdego, kto ma czas i ochotę zrobić coś dla siebie i swojego zdrowia. Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny trening!

Fitness Ann: stretching górnych partii

– Cześć! Nazywam się Magda, witam Was w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Jestem instruktorką fitness i dzisiaj zabieram Was na wspólne zajęcia ze stretchingu. Dzisiaj zajmiemy się naszymi górnymi partiami, które są często zaniedbane, jeżeli chodzi o stretching- mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

-Otwieramy sobie szeroko nasze ręce i kręcimy delikatne kółeczka do przodu. Staramy się trzymać proste plecy, głowa patrzy do przodu. Nie jesteśmy zgarbieni ani pochyleni. Delikatne kółeczka, i troszkę większe. I ręce sobie kładziemy wzdłuż ciała. Delikatne skręty w jedną stronę, i w drugą – pokazuje trenerka w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Trenerka Magda Tyczka pokazuje, jak poprawnie wykonać drugie ćwiczenie

– Wyciągamy ręce do przodu, uginamy i prostujemy. Plecki cały czas proste. Rozluźniamy sobie i zostawiamy ręce wzdłuż ciała. Na pewno poczuliśmy tutaj ciepło w dłoniach, krążenie. Rozciągnęliśmy i przygotowaliśmy nasze ciało do ćwiczeń stretchingowych. Teraz wyciągniemy sobie jedną rękę do boku i przytrzymujemy – pokazuje Magdalena Tyczka.

Trenerka Magda Tyczka pokazuje, jak poprawnie rozciągać górne partie ciała

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *