Potrzebujesz szybkiej porady? Pomoże Ci w tym Ann AI!

Szukasz odpowiedzi na temat zdrowia i chcesz otrzymać szybką odpowiedź? Nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie setek stron w sieci? Mamy na to rozwiązanie! Poznaj nową funkcjonalność Ann Asystent Zdrowia. Ann AI w oparciu o sztuczną inteligencję w najszybszy możliwy sposób odpowie na nurtujące Cię pytania, a nawet udzieli wyczerpującej porady. Sprawdź już teraz narzędzie przyszłości Ann AI .

Nowa funkcjonalność jest dostępna w bezpłatnej Aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Do wyboru są dwie formy konwersacji z Ann AI: zapytania i porady.

Pobierz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Zapytania w Ann AI

Zapytania to funkcja, w której możemy zadać krótkie pytania sztucznej inteligencji. Mogą dotyczyć różnej tematyki. Począwszy od zdrowego odżywiania, treningu, kończąc na tematyce zdrowotnej, ale nie tylko. Twoje pytania mogą dotyczyć każdego, nurtującego Cię tematu. Wirtualny asystent w ciągu kilkunastu sekund przygotuje dla Ciebie odpowiedź.

Rozmowa z wirtualnym asystentem Ann AI pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi bez konieczności przeszukiwania internetu, dzięki czemu zaoszczędzić czas.

Możesz również skorzystać z tematów rozmowy przygotowanych przez Ann AI. Wyświetlają się one w niebieskim polu. Jeśli dany temat Cię nie interesuje, możesz losowo wybrać kolejny.

Konwersacje z Ann AI to również sposób na wypełnienie czasu. Na przykład podczas podróży pociągiem czy komunikacją miejską. Drogę do pracy czy szkoły możesz wypełnić rozmową z Ann AI. Na jaki temat? Ograniczeniem jest tylko własna wyobraźnia!

Wybieraj wśród proponowanych tematów lub zadawaj swoje pytania!

Porady w Ann AI

Od tej pory nie będziesz już musiał przeszukiwać w sieci setek czy tysięcy stron, aby znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Ann AI chętnie udzieli Ci również porady dotyczącej zdrowia, odżywiania czy fitnessu. Każda z nich będzie dobrana indywidualnie do Ciebie, zgodnie z Twoimi preferencjami i upodobaniami.

Jeśli nie masz pomysłu na obiad, to Twój asystent zaproponuje Ci przepis na danie, z uwzględnieniem Twoich preferencji żywieniowych. W poradach otrzymasz również odpowiedź na pytania dotyczące Twoich zdrowotnych dolegliwości.

Jeśli będziesz chciał wrócić do zadanego wcześniej przez Ciebie pytania, bo przypadkiem o czymś zapomniałeś, to żaden problem. W nowej funkcjonalności Ann Twoje pytania i odpowiedzi w poradach są zapisywane. W dowolnej chwili będziesz mógł do nich wrócić.

Co wyróżnia Ann AI?

Z nowej funkcjonalności Ann AI możesz korzystać o każdej porze dnia i nocy. Zawsze i wszędzie, gdy tylko potrzebujesz wsparcia i szybkiej odpowiedzi na nurtujące pytania.

Nie musisz konstruować długich pytań czy znać specjalistyczne nazwy z dziedziny zdrowia. Wystarczy, że krótko opiszesz swoje dolegliwości lub problem na który szukasz odwiedzi. To wystarczy. Ann AI zajmie się znalezieniem najlepiej dopasowanej odpowiedz.

Pobierz już teraz bezpłatną aplikację Ann Asystent Zdrowia w Google Play i App Store

*Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Więcej od Ann AI:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *