Pilates na stojąco [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Wzmocnienie mięśni, poprawa równowagi i elastyczności, a także redukcja stresu – takie korzyści może przynieść nam dzisiejszy trening pilates! Podczas zajęć zaangażujemy całe ciało, a wszystkie ćwiczenia będziemy wykonywać w pozycji stojącej. Zobacz cały trening z Magdaleną Tyczką!

Pilates na brzuch i nogi

Pilates to zajęcia niemal dla każdego – bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Należy jednak pamiętać, że niektóre kontuzje, urazy czy choroby przewlekłe mogą dyskwalifikować nas z ćwiczeń z zakresu pilates. Jeśli masz podobne dolegliwości, przed przystąpieniem do zajęć skonsultuj się z lekarzem.

Dzisiaj zaprezentuję ćwiczenia w pozycji stojącej. Skupimy się głównie na mięśniach brzucha i na mięśniach nóg. Obniżymy nasz poziom stresu, rozluźnimy się i uelastycznimy nasze ciała – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

Pilates na stojąco z Magdaleną Tyczką

Stajemy sobie w delikatnym rozkroku. Ręce zostawiamy sobie na biodrach. Jedna noga prosta idzie delikatnie do przodu, zadzieramy palce i delikatne koło i krążenia. Zaczniemy sobie razem […] Następnie odwodzimy jedną nogę na bok, a następnie podnosimy do góry. Staramy się przytulić kolano jak najwyżej. Jeśli jesteś osobą początkującą i nie możesz trzymać nogi cały czas w górze, możesz ją też opuścić i dopiero przyciągnąć do siebie kolano – pokazuje trenerka.

ZOBACZ WIDEO na końcu tekstu

Trenerka personalna w trakcie treningu pilates

Stajemy w delikatnym rozkroku, schodzimy delikatnie do przysiadu. Otwieramy się, zostajemy na palcach 3 sekundy i z powrotem robimy przysiad. Na palcach otwieramy całe ciało – pokazuje Magdalena Tyczka.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening dostępny poniżej.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi z Magdaleną Tyczką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz na naszej stronie w zakładce Biblioteka & Kursy. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalistki dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *