Pilates na płaski brzuch [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Podczas dzisiejszych zajęć zaangażujemy głównie mięśnie brzucha, które są fundamentem do zbudowania silnej i zdrowej sylwetki. Wykonując relaksacyjne ćwiczenia z zakresu pilates na mocny brzuch dbamy o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny trening!

Fitness Ann: pilates na płaski brzuch

– Cześć! Nazywam się Magda, witam Was w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Jestem instruktorką fitness i dzisiaj zabieram Was na wspólne zajęcia pilates, podczas których skupimy się głównie na mięśniach brzucha – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

-Przed rozpoczęciem ćwiczeń upewnijcie się, że macie matę i wygodne obuwie. To dwie rzeczy niezbędne do rozpoczęcia treningu. Teraz siadamy na macie, przyklejamy nogi do maty, delikatnie się odchylamy i wyciągamy ręce do przodu. Zatrzymujemy się chwilę w tej pozycji, trzymając głowę z kręgosłupem. Wyciągamy ręce do przodu, trzymając głowę z kręgosłupem, otwieramy się i powracamy do pozycji wyjściowej. Ćwiczymy nasze mięśnie głębokie, trzymając pozycję przez kilka sekund, otwierając się i wracając – pokazuje trenerka w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Pilates, pilates na płaski brzuch, płaski brzuch, ćwiczenia, fitness
Trenerka Magda Tyczka pokazuje, jak poprawnie wykonać drugie ćwiczenie

– Unosimy się z piętami, trzymając chwilę, wracamy. Kolejne ćwiczenie: ręce wzdłuż ciała, unosimy głowę i półukładamy rękami. Wracamy, siadamy, zostawiamy ugięte nóżki, wyciągamy ręce do przodu, odchylamy się i wykonujemy skręty w lewo i prawo. Zatrzymujemy się, zostawiamy ręce w bok i kontynuujemy ćwiczenia – pokazuje Magdalena Tyczka.

Pilates, pilates na płaski brzuch, płaski brzuch, ćwiczenia, fitness
Trenerka Magda Tyczka pokazuje, jak poprawnie wykonywać ćwiczenie

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *