Pilates na całe ciało [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Magdalena Tyczka, Ann Asystent Zdrowia

Pilates to zajęcia z gracją a każde ćwiczenie wykonywane jest ze starannością i dokładnością. Dzięki tym ćwiczeniom obniżymy nasz poziom stresu oraz uelastycznimy, rozciągniemy i wzmocnimy mięśnie głębokie. Podczas kolejnych zajęć ćwiczenia będą o niskiej intensywności. Zaangażowane zostanie całe ciało. Trenerka personalna Ann, Magdalena Tyczka zaprasza wszystkich na wspólny trening!

Fitness Ann: pilates na całe ciało

– Dzisiaj zapraszam Was na wspólny pilates. Będziemy ćwiczyć wszystkie mięśnie głębokie naszego całego ciała. Pamiętajmy, że pilates to ćwiczenia z gracją a każdy ruch ma być wykonywany ze starannością. Sprawię, że poczujecie się dużo lepiej – mówi trenerka Magdalena Tyczka na początku treningu w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Więcej ciekawych materiałów znajdziesz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia lub po zalogowaniu na stronie

– Zaczniemy sobie nasz pilates w pozycji stojącej. Unosimy sobie jedno kolano do góry. Plecy mają być proste i pamiętajmy o oddechu. Chwilkę sobie tak przytrzymamy kolano. Zwróćmy uwagę, żeby noga na dole była prosta. Głęboko oddychamy i otwieramy sobie jedną rękę do boku. Plecy i noga muszą być cały czas proste – pokazuje trenerka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Na zdjęciu Magdalena Tyczka podczas zajęć w aplikacji Ann
Na zdjęciu Magda Tyczka podczas pilatesu. Pokazuje jak wykonać pierwsze ćwiczenie.

-Teraz staniemy sobie w delikatnym rozkroku, ręce układamy za głowę i schodzimy sobie nisko do jednej strony. Wracamy i robimy to samo na drugą stronę. W tym ćwiczeniu plecy również mają być proste a brzuch spięty. Następnie stajmy sobie jeszcze szerzej i wyciągamy się do jednego boku, a później do drugiego. W taki sposób przechodzimy sobie kilka razy z jednego boku na drugi – pokazuje w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Na zdjęciu Magdalena Tyczka podczas zajęć w aplikacji Ann
Trenerka podczas pilatesu, pokazuje jak wykonywać drugie ćwiczenie.

Na zdjęciu Magdalena Tyczka podczas zajęć w aplikacji Ann
Magda Tyczka demonstruje kolejne ćwiczenie podczas pilatesu.

Jak odpowiednio wykonać te ćwiczenia? Sprawdź! Cały trening Ann Fitness już jest dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia, a także po zalogowaniu na stronie.

Treningi Ann Fitness

Kolejne treningi Fitness znajdziesz w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy piątek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Dzięki instrukcjom specjalisty dowiesz się, jak we własnym domu, a także bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie. Dzięki Ann masz wideo zawsze w kieszeni i pod ręką.

Bezpłatne materiały dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia dla zarejestrowanych Użytkowników.

Tam oprócz treningów, czy zajęć jogi, znajdziecie też praktyczne funkcje, na przykład:

  • pomiary wagi;
  • kontrola ciśnienia;
  • lista zażywanych leków;
  • interakcje między lekami.

Sprawdź więcej i polub nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *