Joga na sztywność w ciele [WIDEO WORKOUT]

Alina Pawela trenerka jogi
Trenerka: Alina Pawela, Ann Asystent Zdrowia

Dzisiaj zachęcamy Was do wypróbowania jednej z najprostszych sekwencji, która przyjemnie zniweluje sztywność w biodrach, barkach, a także w szyi. Sesja na sztywność w ciele ukoi zarówno ciało, jak i umysł. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję na sztywność w ciele.

Dzisiejsza sesja będzie sesją bardzo prostą, odprężającą biodra, barki i szyję. Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zacznijmy od siadu skrzyżnego. Usiądź na pośladkach, ułóż sobie stopy jak najbardziej pod kolanami, wyciągnij pośladki do tyłu i na zewnątrz, złap dłońmi za kolana. Następnie będziemy przesuwać kręgosłup do przodu i do tyłu, delikatnie go rozmasowując. Wdech – cofasz barki, ramiona do tyłu, przesuwając klatkę piersiową do przodu, kręgosłup idzie w głąb. Wydech – barki i ramiona idą do przodu, a plecy zaokrąglają się do tyłu – pokazuje Alina Pawela.

Teraz spleciesz palce dłoni z tyłu za plecami. Odciągniesz dłonie od pośladków, ściągniesz barki i ramiona w dół, unosząc obojczyki do góry, brodę do góry. Tu będzie wdech. Następnie z wydechem przejdziesz do skłonu, opuszczając ręce w kierunku ziemi. Spokojnie, tyle, ile dzisiaj ciało Ci pozwala. Następnie wdech, wracasz do góry, mostek w górę, barki i ramiona do siebie – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *