Joga na dobry początek dnia [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Katarzyna Kamińska, Ann Asystent Zdrowia

„Dzisiejsza sesja cudownie się sprawdza na początek dnia. Rano w ciele często jest dużo zastojów. I żeby łagodnie i z dobrą energią wejść w nowy dzień, możemy wykonać kilka ruchów, które ożywią nasz organizm”, mówi Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Zobacz trening!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem przygotowaliśmy dla Was trening wyciszający.

Zaczniemy od siadu w wygodnej dla siebie pozycji. Może to być siad na piętach lub też skrzyżny czy z prostymi nogami. Siadając upewnijcie się, że dobrze czujecie kości miednicy – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Odetchnijcie i poczujcie jak się dzisiaj macie. Następnie weźmiemy wdech i z wydechem dłonie powędrują w dół. Zaokrąglamy nasze plecy, jak do kociego grzbietu – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zostaniemy sobie w centrum, poczujemy nasze ciało. Upewnicie się, że wasza miednica też jest w centrum. Delikatnie ożywcie brzuch, pępek do tyłu, plecy spływają w dół. Spleciemy palce dłonie, odkręcimy i uniesiemy do góry. Powyciągamy się trochę – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie!

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Aktualnych wydarzeń szukajcie na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *