Joga dla odprężenia karku [WIDEO WORKOUT]

Alina Pawela trenerka jogi
Trenerka: Alina Pawela, Ann Asystent Zdrowia

Najnowsza sesja jogi jest dla wszystkich zestresowanych, zmęczonych długim siedzeniem przed komputerem lub za kierownicą samochodu. Proponowane ćwiczenia przyjemnie wydłużą i rozciągną napięte mięśnie szyi. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą w każdą środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję dla odprężenia karku.

Dzisiejsza sesja będzie poświęcona zmęczonym i spiętym mięśniom szyi, karku. Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Joga Ann: odprężenie karku

Zaczniemy dzisiaj od delikatnego poruszenia głową, co ma nam na początek bardzo delikatnie rozluźnić mięśnie, rozgrzać je. Przechylimy głowę w prawo i delikatnie z wdechem możemy sobie przesunąć do tyłu, wydech, do boku, do przodu i zrobimy jeszcze trzy cykle. Wdech i wydech. Teraz zmień kierunek pokazuje Alina Pawela.

Na zdj. Alina Pawela – fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Teraz przejdziemy do leżenia na plecach. Połóż się na plecach, tak żebyś mogła/mógł wydłużyć tył szyi. Ręce wydłużymy wzdłuż boków ciała, stopy są na szerokość bioder. Teraz zaczniemy unosić miednicę w górę, zaczynając od kości ogonowej, czyli zbliżamy kolce biodrowe do żeber, odrywa się kość ogonowa od ziemi i powolutku unosisz miednicę. Nie wypychasz brzucha w górę, bardziej jesteśmy w pozycji takiej deski pochyłej. Kość łonową dźwigasz do góry. Teraz ręce po bokach i naciskając stopami na ziemię, odpychasz się nimi – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *