Joga dla mocnego centrum [WIDEO WORKOUT]

Trenerka: Katarzyna Kamińska, Ann Asystent Zdrowia

Balans i praca mięśni lędźwi oraz brzucha to motywy przewodnie dzisiejszej sesji jogi i pracy z ciałem. Praktyka, którą wykonamy łączy ze sobą zarówno wzmacnianie, jak i uelastycznianie tych obszarów, poruszy całe ciało i doda energii. Tzw. silne centrum jest szczególnie ważne, gdy cierpimy na bóle dolnych pleców, mamy problemy na poziomie układu trawiennego czy rozrodczego. Ta sesja nie jest jednak wskazana w chwilach osłabienia czy w czasie menstruacji. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – Sesja dla mocnego centrum

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy tylko podłoga, mata lub krzesło!

Dzisiejsza sesja będzie taką sesją łączącą wzmacnianie, szczególnie wzmacnianie centrum, dolnych pleców, mięśni brzucha, a także mięśni głębokich, z otwieraniem bioder – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki, a także w środy. Pamiętajcie, że zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Joga Ann: Trening z paskiem

W czasie dzisiejszej sesji przyda nam się pasek. Najlepiej, gdyby był to pasek, na którym można zrobić niewielką pętlę. I tą właśnie małą pętlę założymy sobie na lewą stopę. Najlepiej tak, żeby klamra była przy zewnętrznej krawędzi stopy. Dobrze, żeby ona była dość ciasna, bo to da nam też stabilność. Na razie drugą część paska można przyłożyć sobie do przodu. Położymy się na prawym boku – pokazuje Katarzyna Kamińska.

I teraz stąd przejdziemy sobie do psa z głową na dół. Puścimy głowę, mocno wyciągniemy plecy, rozluźnimy brzuch, nogi niech będą mocne i proste. Damy sobie przynajmniej dwanaście oddechów w tym psie głową w dół. Możecie sięgać piętami lekko do tyłu i w dół, unosić palce stóp, rotujemy barki na zewnątrz – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

W jaki sposób prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *