Joga Ann: Wydłużający trening flow [WIDEO WORKOUT]

Dzisiaj nasze ciało będzie się ruszało jak w delikatnym tańcu. Zajęcia są idealne na pobudzenie całego ciała rano. Będą także elementy długiego rozciągania naszych mięśni nóg. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Wydłużający trening flow

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was wydłużającą jogę flow.

Na początku stańmy szerzej na stopach i wyluzujmy górną część naszego ciała. Nogi mocne, aktywne stoją pewnie na macie. Górną częścią ciała możemy trochę poruszyć, żeby jeszcze bardziej się rozluźniła. Zwróćmy uwagę na szyję głowę, barki, brzuch, dolne plecy – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Wydłużający trening flow

Staramy się przenieść nasz ciężar ciała trochę bardziej do przodu. Teraz prawa ręka idzie pomiędzy nogi, na środek. Robimy wdech i naszą lewą rękę wyciągamy do góry – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Teraz powoli uginamy naszą prawą nogę, możemy trochę wydłużyć naszą lewą, poprawić tę pozycję. Wydłużamy prawą rękę do przodu, mamy takie oparcie łokcia o kolano. I jeszcze raz otwieramy naszą lewą rękę do góry, klatka piersiowa do przodu – pokazuje trenerka jogi.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Wydłużający trening flow

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *