Joga Ann: Wiosenne poruszenie energii [WIDEO WORKOUT]

Dzisiejsze spotkanie z jogą i pracą z ciałem to zaproszenie do ruchu, który pozwoli nam poruszyć ciało po zimowym zastoju. Zimą naturalnie nasza aktywność spada, ten okres jest czasem regeneracji i wycofania. Jednak kiedy przychodzi wiosna, możemy pozwolić sobie praktykować nieco mocniej. Tak, żeby pobudzić przepływ energii, pogłębić oddech, poczuć przyjemność rozgrzania i ruchu. Dzisiejsze zajęcia otworzą biodra, obudzą nasze nogi, a kończąca je pozycja półksiężyca, będzie wyzwaniem dla naszego balansu. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło!

Dzisiaj będziemy praktykować tak trochę przedwiosennie, czyli tak, żeby ożywić ciało, żeby trochę popłynęła energia. Będzie też pozycja półksiężyca, czyli pozycja, którą dość rzadko robimy w czasie naszych spotkań, ożywiająca nogi, dająca trochę wyzwania – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Przenieście ciężar na jedną z nóg, oprzyjcie się przedramieniem o udo albo ewentualnie, jeśli to jest trudne, możecie położyć dłoń przy kolanie, lewym. Prawa dłoń będzie na prawym udzie. I teraz nie ściągamy kolana w dół, tylko ciągniemy, tak jakbyśmy chcieli wyciągnąć nogę z biodra, taki ruchem jakby od siebie działamy. I oddychamy. Wdech niech jeszcze wyprostuje plecy, wydech pozwoli troszeczkę sięgnąć kolanem w dół – pokazuje Katarzyna Kamińska.

Chwyćcie zewnętrzne kolana i zbliżcie do siebie nogi. Teraz delikatnie wyprostujcie nogi, można tak sobie pouginać i wyprostować. Tutaj może przydać się pasek. Jeśli macie pasek pod ręką, to chwyćcie sobie nim pięty i wyprostujcie teraz mocno nogi – opowiada krok po kroku Katarzyna Kamińska.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *