Joga Ann: Wieczorne wyciszenie [WIDEO WORKOUT]

To delikatna, wyciszająca, wieczorna sesja, pomagająca wyciszyć się po całym dniu i przygotować do snu. Oparta na statycznych, bezwysiłkowych asanach oraz ćwiczeniach oczu zaczerpniętych z metodyki Feldenkrais’a. Ćwiczenia oczu relaksują mózg, a co za tym idzie, cały układ nerwowy, wpływając kojąco na całe ciało i bezpośrednio na jakość snu. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was praktykę, która nas wyciszy i ukoi nerwy.

Dzisiaj przygotowałam dla Was sesję zatytułowaną „Wieczorne wyciszenie”. I tą sesję właśnie zaleca się robić wieczorem. Można ją robić dokładnie tuż przed snem, nawet w piżamie, tak żeby od razu po jej zakończeniu położyć się do łóżka – tłumaczy instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zaczniemy od pozycji kot-krowa, która po całym dniu rozluźni grzbiet, wyciszy cały układ nerwowy. Więc przejdź teraz na kolana. Jeśli masz koc, to złóż sobie pod kolana, tak żeby nie wbijały się one w podłogę. Ustaw teraz dłonie w jednej linii z barkami, czyli nadgarstki, łokcie, barki w jednej linii i kolana i biodra w jednej. I teraz w tej pozycji odepchnij się dłońmi od ziemi – pokazuje Alina Pawela.

Kolejne ćwiczenie, które zrobimy, jest ćwiczeniem rozluźniającym nerw błędny, rozluźniający również szyjny odcinek kręgosłupa i usprawniający przepływ krwi i limfy z szyi w kierunku głowy – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *