Joga Ann: Vinyasa – czyli dynamiczna sesja jogi [WIDEO WORKOUT]

Vinyasa, czyli dynamiczna sesja jogi wzmocni, rozciągnie i nawet spoci ciało. Praktyka ta charakteryzuje się większą dynamiką oraz większym wysiłkiem. Przechodzimy w niej płynnie z asany w asanę. Czasy w pozycjach są krótsze, ale pozycji jest znacznie więcej. Sesję praktykować najlepiej rano natomiast wieczorem w wolniejszym tempie, z większą łagodnością. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesje dla osób prowadzący siedzący tryb życia.

-Dzisiejsza sesja, będzie dynamiczną sesją vinyasa jogi. Serdecznie zapraszam do wspólnych ćwiczeń- zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Dynamiczna sesja jogi

-Przejdź do pozycji stojącej. Możesz sobie stanąć na końcu swojej maty i teraz rozstaw stopy na szerokość bioder oraz zegnij nogi w kolanach wyciągając ręce do przodu. Głęboki wdech i z wydechem opuść tułów w dół, oprzyj opuszki palców dłoni przed sobą i teraz zginamy nogi. Wyprostuj prawą nogę w kolanie a lewą zegnij później natomiast to samo zrób z prawą nogą a lewą wyprostuj. Wracasz do centrum i naciskając obiema stopami na ziemię delikatnie zaczynasz prostować obie nogi w kolanach ale tyle ile jest to możliwe dla Ciebie dzisiaj, ponieważ z ciałem musisz pracować delikatnie – instruuje instruktorka.

Teraz zrób głębszy wdech i z wydechem powolutku opuść miednicę w dół do tak zwanej malasany. Połącz dłonie, sięgnij obojczykami do góry i zacznij naciskać rękami rozpierając łagodnie nogi na boki a teraz naciśnij nogami na ręce, czyli jednocześnie ręce naciskają na nogi a nogi na ręce. Oprzyj opuszki palców przed sobą, unieś pięty w górę następnie sięgnij prawą ręką w górę i do tyłu, spójrz za prawą dłonią – pokazuje Alina Pawela.

Fragment zajęć w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *