Joga Ann: Trening z paskiem [WIDEO WORKOUT]

Pasek jest prostym, a jednocześnie przydatnym narzędziem, które może wspierać praktykę jogi. Pomoże nam wykonać trudniejsze pozycje jogi, wymagające większej elastyczności, a także utrzymać równowagę. Zobacz, jak prawidłowo wykonać ćwiczenia z wykorzystaniem paska. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening z paskiem

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was zestaw ćwiczeń z paskiem.

Dzisiaj będziemy korzystać z bardzo fajnego narzędzia, jakim jest pasek. Bardzo prosty, a bardzo przydatny w naszej praktyce, żeby wejść głębiej w jakąś pozycję, żeby wspierać praktykę i zrobić ją bardziej komfortową – mówi, rozpoczynając trening, Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening z paskiem

Siadamy na macie, mamy nasz pasek, wydłużamy nogi przed sobą i zostajemy tu na chwilę, oddychamy. Robimy głęboki wdech i wydech, nogi aktywne, palce wskazują na nas. I nawet tak po prostu siedząc, odczuwamy, jak głowa idzie do góry, dzięki naszym wdechom – pokazuje trenerka jogi.

Inna pozycja, która jest bardzo fajna, bo aktywizuje i wzmacnia nasz brzuch, to Navasana, pozycja statku. Jest też ciężka czasami bez wsparcia, i właśnie pasek może być tym wsparciem, który pomoże dobrze zrobić tą pozycję. Mamy środek naszych stóp na pasku i wydłużamy nasze nogi – instruuje Anastazja Lytovka.

W jaki sposób wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening z paskiem

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *