Joga Ann: Trening wzmacniający i wyciszający całe ciało [WIDEO WORKOUT]

Czasami po dniu pracy mamy ochotę się wyciszyć i wydłużyć nasze ciało. Dzisiejsze zajęcia z jogi pomogą nam wzmocnić całe ciało i uspokoić umysł. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na całe ciało

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę na całe ciało.

Zaczynamy na siedząco. Jak najbardziej możemy podłożyć poduszkę lub koc, żeby się czuć wygodnie na siedząco, to jest bardzo ważne. Powoli zaczniemy robić kółka naszym ciałem. Możemy sobie wyobrazić, że klatką piersiową rysujemy takie kółka w jedną i w drugą stronę – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na całe ciało

Teraz prawa dłoń i łokieć idą na matę i wydłużamy naszą lewą rękę. Możemy zacząć po prostu na prawej dłoni i wydłużyć cały lewy bok, a możemy, ale nie musimy, z czasem wydłużyć jeszcze bardziej, pogłębić tą pozycję. Nie zawsze czujemy, że jest to potrzebne, więc możemy jak najbardziej zostać tutaj – pokazuje trenerka jogi.

Teraz będziemy wydłużać troszeczkę dolną część naszego ciała. Uginamy prawe kolano, prawa stopa dotyka wewnętrznej części naszego lewego uda. Odnajdujemy wygodną pozycję, kręgosłup prosto, lewa noga aktywna, palce wskazują do góry lub na siebie. Troszeczkę napięta ma być ta noga, żeby działała. Robimy wdech, wydłużamy całe ciało do góry i wydech, idziemy w dół do lewej nogi – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na całe ciało

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *