Joga Ann: Trening wzmacniający kręgosłup [WIDEO WORKOUT]

Każdy z nas wie, co to jest ból i napięcie w plecach. Dzisiaj będziemy trenować jogę wzmacniającą i wydłużającą kręgosłup. Dzięki praktyce uzyskamy uspokojony układ nerwowy i umysł, a co za tym idzie – lepszą jakość życia codziennego. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga wzmacniająca kręgosłup

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę flow całego ciała.

Zaczynamy trening na początku maty. Połączymy elementy Vinyasy i pozycje skręcające. Zrobimy tutaj kilka oddechów, można zamknąć oczy. Jak zawsze, zaczynamy naszą praktykę od powrotu do momentu tu i teraz. Zróbmy kilka spokojnych, głębokich oddechów – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga wzmacniająca kręgosłup

Robimy głęboki wdech i wydłużamy całe ciało. Wydech i pochylamy się w dół. Mocne nogi, ale całe ciało jest rozluźnione. Z wdechem wydłużamy klatkę piersiową. Teraz obie nogi do tyłu. Pozycja pies patrzący w górę – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Następnie wykonujemy pozycję pies patrzący w dół. Zatrzymamy się na chwilę. Możemy pouginać kolana, żeby troszeczkę rozgrzać nasze ciało. Podnosimy prawą nogę do góry – pokazuje trenerka jogi.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga wzmacniająca kręgosłup

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *