Joga Ann: Trening wzmacniający dolne plecy [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

W czasach, gdy większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej, nasze dolne plecy są jednym z najbardziej obciążonych obszarów ciała. Ich sztywność i ból wpływają również na kondycję narządów jamy brzusznej i miednicy. Dzisiejsza sekwencja to zbiór pozycji, które nie tylko pozwolą nam w bezpieczny sposób poruszyć i wzmocnić odcinek lędźwiowy, ale także rozmasują nasz brzuch i pozwolą wprowadzić do niego oddech. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem przygotowaliśmy dla Was trening dla wzmocnienia dolnych pleców.

Zacznijmy sobie w siadzie, takim jak ja teraz. To w zasadzie nie jest jeszcze jakaś konkretna asana, ale pozwoli nam ta pozycja przygotować ciało do wygięć, które już zapowiadałam – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Teraz uniesiemy lewą rękę, wydłużymy lewy bok i oprzemy łokieć o wewnętrzne lewe kolano. One tutaj będą mocno ze sobą pracować, kolano do łokcia, a łokieć do kolana. Prawa ręka oprze się o kość krzyżową – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Mocno oparte stopy, dobrze odsunięte kości pośladków. Prawa noga zaczyna, odciągamy palce stopy i wędrujemy stopą do lewego biodra – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening wzmacniający dolne plecy

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *