Joga Ann: Trening na rozładowanie napięcia w plecach [WIDEO WORKOUT]

Ten trening rozciąga i mobilizuje kręgosłup, a także wydłuża ramiona i szyję. Takie ćwiczenia pomogą się pozbyć nie tylko bólu w plecach, ale również towarzyszącego mu stresu. Podczas dzisiejszego zajęcia z jogi będziemy pracować nad rozładowaniem napięcia w plecach. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na rozładowanie napięcia w plecach

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę na całe ciało.

Siadamy wygodnie na macie. Zaczynamy delikatnymi ruchami naszą szyją. Tak jak podpowiada nam nasze ciało. Spokojnie i powoli. Praca z szyją, ramionami i plecami zawsze musi być delikatna. Musimy czuć swoje ciało, żeby nie powodować dodatkowe napięcie – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na rozładowanie napięcia w plecach

Następnie odkręcamy ramiona do przodu i do tyłu. Możemy też podnieść barki do góry, a potem je „rzucić” do dołu. Teraz łączymy nasze ćwiczenie z oddechem. Przechodzimy na nasze kolana. Wydłużamy ręce przed sobą. Zostajemy w tej pozycji przez chwilę – pokazuje trenerka jogi.

Musimy wygiąć się tak, żeby prawa pacha dotknęła maty. Lewa zaś idzie do góry. Za lewą ręką podejmujemy całe ciało. Powtarzamy ćwiczenie. Następnie zmieniamy kierunek. Musimy znaleźć płynięcie w tym ćwiczeniu – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na rozładowanie napięcia w plecach

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *