Joga Ann: Trening na noworoczny start [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

Dzisiejsza sesja jogi to okazja do tego, żeby poczuć swoje ciało po świąteczno-sylwestrowej przerwie od codziennych aktywności. Sekwencja asan, którą proponujemy pozwoli poruszyć te rejony, które są zastane, ale też poczuć, z jakimi odczuciami w ciele i z jaką energią wkraczamy w 2023 rok. Myśl przewodnia dzisiejszego odcinka to poczuj siebie i poszukaj sposobu, żeby się sobą skutecznie i czule zająć poprzez praktykę jogi. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek: Joga na noworoczny start

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem skupiliśmy się na treningu na rozruch i rozgrzanie ciała, ale też na wzmocnienie kontaktu z ciałem.

Oprzemy mocno kości pośladków o koc czy o poduszkę i z wdechem wyciągniemy ciało aż od kości pośladków, przez cały kręgosłup, aż do czubka głowy – rozpoczyna Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zaczniemy od delikatnych ruchów do przodu i do tyłu, które pozwolą nam poczuć, jak czują się nasze plecy jak dzisiaj. Weźcie głębszy wdech, z wydechem zaokrąglijmy plecy jak do kociego grzbietu, schowajmy głowę, podwińmy miednicę, czyli takie mocne zaokrąglenie tyłu ciała – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zostajemy w wyraźnym oparciu kości pośladków. Teraz spleciemy palce dłoni, uniesiemy ręce nad głowę i znowu poprzeciągamy się. Na początku delikatnie, potem może trochę intensywniej – tłumaczy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga na noworoczny start

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *