Joga Ann: Trening na nogi bez sprzętu [WIDEO WORKOUT]

Treningi nóg nie polega na ćwiczeniu tylko tej partii mięśni. Angażuje on mięśnie całego ciała, co pomaga poprawić ogólne wyniki sportowe, a także wspierać zdrowe wzorce ruchowe w codziennym życiu. Silna dolna część ciała pomoże również zapobiegać kontuzjom. Zobacz, jak wykonać ćwiczenia bez sprzętu. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na nogi bez sprzętu

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę na nogi.

Podnosimy nasze pośladki. Uważamy, żeby nie było żadnego napięcia w naszej szyi. Możemy patrzeć przed siebie i staramy się znaleźć wygodną pozycję. W jodze ta pozycja nazywa się „stół” – pokazuje na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na nogi bez sprzętu

Przechodzimy teraz na nasze plecy. Połóżmy się. Ręce mogą być wzdłuż ciała lub na brzuchu. Podnosimy nasze nogi do góry i wydłużamy nasze palce nóg do góry – pokazuje trenerka jogi.

Trzy głębokie oddechy. W tym momencie trzeba sprawdzić, czy nie mamy jakiegokolwiek napięcia. Jak się czuje nasza szyja, jak się czują barki? – przypomina Anastazja Lytovka.

W jaki sposób wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na nogi bez sprzętu

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *