Joga Ann: Trening na dobry sen [WIDEO WORKOUT]

Ćwiczenie jogi przed snem to wspaniały sposób na uwolnienie wszystkiego, co trzymamy psychicznie lub fizycznie w naszym ciele. Włączenie relaksującej praktyki jogi do nocnej rutyny może poprawić jakość i długość snu. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na dobry sen

Joga w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę przed snem.

Proszę usiąść w wygodnej pozycji. Nieważne, jak położymy nogi, możemy podłożyć poduszkę. Najważniejsze, żeby znaleźć maksymalny komfort w tej siedzącej pozycji. I zaczniemy. Zamknijmy oczy, zacznijmy od spokojnego, świadomego oddechu. Najważniejsze, w czymkolwiek, żeby coś zrobić dobrze, trzeba się wyciszyć – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na dobry sen

Powoli opuszczamy ręce i powoli, delikatnie otwieramy oczy, podnosimy głowę. I teraz bardzo delikatnie będziemy wykonywać niektóre ćwiczenia. Otwieramy naszą prawą nogę. Ma być to wygodne, przypominam. I teraz delikatnie wydłużamy nasze ręce do góry – pokazuje trenerka jogi.

Kładziemy się na plecach. Stopy mamy złączone. Ręce na strony. I teraz przenosimy nasze kolana w prawo, głowa idzie w lewo. Otwieramy w pozycji, w której zaczęliśmy. Zmiana nogi w lewo, ugięte kolana w lewo i głowa w prawo. Kontynuujemy to w swoim tempie. Sprawdźmy, aby barki były do dołu, wydłużmy trochę szyję – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na dobry sen

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *