Joga Ann: trening na biodra i boki ciała [WIDEO WORKOUT]

„Dzisiaj chciałam zaprosić Was na trening, który mocnie poruszy nasze biodra, ale też pozwoli poczuć, że biodra bardzo wpływają na to, co się dzieje w bokach ciała, szyi i barkach”, tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na biodra i boki ciała

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem przygotowaliśmy dla Was trening na biodra i boki ciała.

Zaczniemy od tego, że staniemy na delikatnie ugiętych nogach. Kolana są miękkie. Dociśniemy mocno stopy do podłogi. Poczujcie też swoją miednicę – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Teraz przeniesiemy dłonie na uda i staniemy w pozycji lekko wypinając pośladki. Będziemy wykonywać ruch jednocześnie głową i biodrem w bok. Wysuwam prawe biodro i patrzę na nie, czując jednocześnie jak rozciąga się lewa strona – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Teraz bardzo podobny ruch, ale wykonywany przy pomocy miednicy. Bierzemy wdech, podwijamy miednicę i zaokrąglamy nasze plecy – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening na biodra i boki ciała

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *