Joga Ann: Trening flow całego ciała [WIDEO WORKOUT]

Dzisiaj będziemy trenować jogę Vinyasa nazywaną jogą flow. To rodzaj jogi, w której pozycje, asany są złączone w płynięciu. Najważniejszym elementem treningu będzie oddech. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga flow całego ciała

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę flow całego ciała.

Zaczynamy naszą Vinyasę na początku maty. Zrobimy tutaj kilka oddechów, można zamknąć oczy. Jak zawsze, zaczynamy naszą praktykę od powrotu do momentu tu i teraz. Zróbmy kilka głębokich, świadomych oddechów – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga flow całego ciała

Idziemy teraz prawą nogą do tyłu. Przechodzimy do Chaturangy, do kija. Później otwieramy klatkę piersiową, naszego psa, który patrzy w górę. I idziemy, wydech, do psa, który patrzy w dół – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Teraz prawą nogą idziemy do przodu, lewe kolano pójdzie na matę. Wdech, otwieramy klatkę piersiową, patrzymy w górę. Wydech, wracamy do kija – pokazuje trenerka jogi.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga flow całego ciała

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *