Joga Ann: trening dla seniorów [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

„Dzisiaj chciałam zaprosić Was na trening dla seniorów. Oczywiście, ćwiczyć z nami może każdy, kto potrzebuje bardziej łagodnej formy treningu”, tłumaczy Katarzyna Kamińska na dzisiejszych zajęciach jogi. Zobacz trening! Joga Ann z Katarzyną Kamińską zawsze w poniedziałek o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga dla seniorów

Joga Ann – trening z Katarzyną Kamińską

Katarzyna Kamińska pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem przygotowaliśmy dla Was trening dla seniorów. Wraz z wiekiem mięśnie stają się napięte i mniej elastyczne. Dzisiejszy trening pomoże osobom starszym rozluźnić ich ciało. Wszystkie asany są odpowiednio dobrane do wieku i kondycji seniorów. Ćwiczenia będziemy wykonywać powolutku, pozwalając naszym mięśniom i stawom przyzwyczaić się do ruchów.

Dzisiaj będziemy potrzebować coś do podparcia bioder. Możemy używać koca, może to też być kostka lub gruba książka – wyjaśnia Katarzyna Kamińska.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Dzisiaj będziemy dość intensywnie otwierać biodra i wydłużać wewnętrzne nogi. Więc poproszę być uczulonym na to, jak nasze ciało reaguje. Zaczniemy w siadzie – połączymy podeszwy stóp – jest to podstawowa asana jogi – pokazuje Katarzyna Kamińska w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Teraz przeniesiemy sobie ciężar na jedną z nóg. Możemy dociążyć ją przedramieniem. Prawa noga i pośladek podnoszą się. Położymy prawą rękę na udzie, staramy się odsunąć od siebie nogę. Nie zapominamy o oddechu – widzimy w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Katarzyną Kamińską jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Trening dla seniorów

Treningi jogi z Katarzyną Kamińską

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Kasią Kamińską znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdy poniedziałek o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *