Joga Ann: Trening dla balansu ciała [WIDEO WORKOUT]

Podczas dzisiejszych zajęć będziemy badać, czym jest balans. Potrzebujemy go codziennie w naszym życiu, ale co to tak naprawdę oznacza? Sprawdzimy to ćwicząc balans przez nasze ciało. Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga dla balansu ciała

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem przygotowaliśmy dla was jogę dla balansu ciała.

Zaczynamy! Skłaniamy się w dół, jak najbardziej możemy ugiąć kolana. Co ważne, szyja i barki i są wyluzowane, żadnego napięcia tutaj nie potrzeba stwarzać. Jak mamy już w rękach to oparcie, przechodzimy na końcówki naszych palców stóp i zatrzymujemy się tu na chwilę – wyjaśnia na początku treningu Anastazja Lytovka.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga dla balansu ciała

Teraz, żeby troszeczkę bardziej poczuć, co to jest ten balans, podnosimy naszą lewą nogę do góry. Zatrzymujemy się tu, staramy się rozluźnić ciało, twarz, szyję. Oddychamy – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Znowu idziemy na końcówki naszych palców i siadamy na nasze stopy. To może być trochę niewygodne na początku, więc w każdym momencie, jak czujemy, że chcemy wyjść z tej pozycji, to należy po prostu przejść, rozluźnić stopy i wrócić z powrotem. Zatrzymamy się tu na chwilę, to jest super ćwiczenie dla naszych stóp – pokazuje trenerka jogi.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: Joga dla balansu ciała

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *