Joga Ann: Sesja dla stóp [WIDEO WORKOUT]

Ustawienie stopy wpływa na ustawienie kolana, biodra, dolnych pleców. Kiedy stopa zapada się do wewnątrz, zapada się również kolano, biodro, co wpływa na obciążenie całego szkieletu oraz układu nerwowego. Podczas ćwiczeń zwracaj uwagę na ustawienie stopy. Noś miękkie, lekkie buty o elastycznej podeszwie, wymasuj stopy i poczuj natychmiastową ulgę w całym ciele. Koniecznie zobacz cały trening! Joga Ann z Aliną Pawelą zawsze w środę o godz. 12:00!

Joga Ann – trening z Aliną Pawelą

Alina Pawela pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga, mata lub krzesło! Tym razem mamy dla Was sesję dla stóp.

Dzień dobry, witajcie! Dzisiejsza praktyka będzie poświęcona tematowi stóp. Zapraszam serdecznie do wspólnych ćwiczeń – zapowiada instruktorka w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie

Stań sobie na szerokość bioder. Będziemy wzmacniać wewnętrzne łuki stóp tak, żeby nie opadały nam do platfusa. Unieś łuki stóp do góry, rozszerz teraz wszystkie palce stóp tak, jakbyśmy chcieli nimi grać na pianinie. Opuszczamy teraz duże palce stóp w dół, a wszystkie pozostałe unosimy w górę – pokazuje Alina Pawela.

Teraz uniesiesz prawą stopę do góry i chwilkę stoisz, wzmacniając mięśnie stopy. Bardzo proste ćwiczenie. Nic więcej nie potrzebujesz, tylko unosisz nogę. Opuść. I zmiana. I teraz zrobimy coś zdecydowanie trudniejszego. Postawisz teraz lewą stopę lekko z przodu i uniesiesz obie pięty do góry. Stoisz na samych palcach. Teraz próbujesz unieść lewą nogę w górę i balansować. Możesz sobie pomagać rękami – instruuje w wideo dostępnym dla użytkowników Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę, a także jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Aliną Pawelą jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Treningi jogi z Aliną Pawelą

Kolejne treningi jogi z Aliną Pawelą znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Serwis / aplikacja Ann dokłada wszelkich starań, aby treści składające się na zawartość serwisu były ścisłe i poprawne. Prezentowana treść jest dostarczana jedynie w celach informacyjnych lub edukacyjnych. W żadnym zakresie nie zastępuje i nie może być utożsamiana z konsultacją czy poradą lekarską.

Znajdź więcej w bezpłatnej aplikacji Ann:

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *