Joga Ann: poranny flow [WIDEO WORKOUT]

Na zajęcia jogi z Anastazją Lytovką w aplikacji Ann Asystent Zdrowia zapraszamy w każdą środę o godzinie 12.00. Jaki trening przygotowała? Sprawdźcie poniżej oraz bezpośrednio w aplikacji Ann Asystent Zdrowia!

Joga z Ann – trening z Anastazją Lytovką

W czasach, gdy życie pędzi, dzięki profesjonalnym treningom z Anastazją Lytovką, zobaczycie jak łatwo i przyjemnie zadbać o swoje zdrowie. To w każdą środę o 12.00 w aplikacji Ann Asystent Zdrowia. Do pobrania za darmo w Google Play i App Store. Ann wymaga bezpłatnej rejestracji.

Dzisiaj będziemy trenować jeden z rodzajów jogi – flow. Wszystkie ruchy będziemy wykonywać płynnie, gładko. W czasie zajęcia ciało będzie poruszać się naturalnie, w swobodny sposób.

Jak zawsze najważniejszym w naszej praktyce będzie oddech. Dzisiejsze ćwiczenia zapraszam robić po południu lub rano – wyjaśnia Anastazja Lytovka w dzisiejszym wideo w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

LINK do treningu: Poranny flow

Zacznijmy od momentu wyciszenia i łączenia się ze swoim oddechem – pokazuje Anastazja Lytovka w pełnej wersji wideo, dostępnym wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Wyciągniemy ręce do góry i zostańmy w tej pozycji przez kilka chwil. Ciągniemy się całym ciałem – widzimy w wideo dostępnym dla Użytkowników Ann.

Teraz z możesz mieć dostęp do treści Ann Asystent Zdrowia również na stronie. Zaloguj się już teraz i zobacz inne ciekawe materiały w Ann.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia? Jak systematycznie praktykować jogę? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia oraz po zalogowaniu na stronie.

Dzięki instrukcjom trenerki dowiecie się, jak we własnym domu i bez użycia drogiego sprzętu, zadbać o kondycję i zdrowie, a także jak zacząć i dochować regularnej praktyki jogi.

Treningi jogi Ann

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia . W poniedziałki spotykamy z trenerką Jogi Katarzyną Kamińską a we środy trening z Anastazją Lytovką. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

Dostęp do treningów i wielu innych materiałów wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników na stronie oraz w bezpłatnej aplikacji Ann Asystent Zdrowia.
0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *