Joga Ann: Joga na górne plecy [WIDEO WORKOUT]

Data i czas rozpoczęcia
Liczba miejsc 5

Dzisiaj będziemy zwracać naszą uwagę na nasze górne plecy. Często to właśnie w barkach czujemy ból. Stres, długie siedzenie – to wszystko wpływa na nasze górne plecy. Jak czuć się komfortowo w barkach? Zapraszamy na Jogę Ann z Anastazją Lytovką zawsze w środę o godz. 12:00!

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA NA GÓRNE PLECY

Joga online w aplikacji Ann rozpoczyna się w każdy poniedziałek i środę o godz. 12:00. Anastazja Lytovka pokaże, jak rozpocząć swoją przygodę z jogą bez użycia drogiego sprzętu. Wystarczy podłoga lub mata! Tym razem skupimy się na przygotowaniu się na nowy dzień.

Dzisiaj będziemy ćwiczyć, kierować naszą uwagę i ćwiczenia na górne plecy. Zaczynamy z pozycji psa, który patrzy w dół.

Zajęcia jogi dostępne są w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w poniedziałki i środy. Zawsze o godzinie 12.00 możecie spodziewać się nowego zestawu praktyk!

Treningi Jogi oraz Fitness dostępne są w bezpłatnej aplikacji Ann oraz po zalogowaniu na stronie.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA NA GÓRNE PLECY

Możemy pouginać kolana. Zwróćmy szczególną uwagę na barki, które muszą iść w dół, coraz dalej od uszy. Opieramy się tylko na końcówki naszych palców – mówi Anastazja Lytovka w dzisiejszym treningu.

Podnosimy prawą nogę do góry, uginamy kolano do klatki piersiowej i lądujemy naszą nogą pomiędzy rękami.

Jak prawidłowo wykonać te ćwiczenia oraz jak systematycznie praktykować jogę? Jak ważny jest w niej oddech i spokój? Sprawdźcie! Cały trening jogi z Anastazją Lytovką jest już dostępny w aplikacji Ann Asystent Zdrowia.

Zobacz cały odcinek Joga Ann: JOGA NA GÓRNE PLECY

Kolejne, bezpłatne treningi jogi z Anastazją Lytovką znajdziecie w aplikacji Ann Asystent Zdrowia w każdą środę o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Aktualnych wydarzeń szukajcie także na Facebooku oraz na Instagramie.

Znajdź więcej w darmowej aplikacji Ann:

0 Komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *